?> ?>

O mnie

Witam, nazywam się Piotr Gregorczyk.
Jestem pasjonatem pracy z ludźmi.
Wspieram ich w rozwoju i pokonywaniu trudności.
Pracuję jako psychoterapeuta i coach, gdyż każdy w zależności od momentu, w jakim się znajduje, potrzebuje wsparcia innego rodzaju specjalisty.

Mam nadzieję, że na tej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne Ci informacje.
Jeżeli jest coś, o co chciałbyś zapytać, daj znać — bądźmy w kontakcie

Kiedy angażuję się w spotkanie z Tobą, słucham Cię w 100%. Tego co mówisz, ale też jak mówisz i tego, czego może nie wypowiadasz. Dzięki temu wspólnie możemy jak najlepiej wybrać temat, jakim się zajmiemy.

Od początku staram się dobrze zrozumieć. To znaczy przyjąć, poznać i stanąć „obok”, aby móc zobaczyć, jak to jest być w Twojej sytuacji. Bardzo wiele trudności okazuje się łatwiejsza dzięki temu, że druga osoba okazała nam zrozumienie. Sam tego doświadczyłem i dzielę się tym w swojej praktyce terapeuty i coacha.

Zachęcam do testowania, doświadczania i eksperymentowania. Jestem fanem próbowania nowego. Mobilizuję energię do szukania w terapii i coachingu tego, co można by zrobić, aby przyniosło to owoce w życiu po wyjściu z gabinetu. Można powiedzieć, że nie wystarczy wiedzieć, że jestem głodny, trzeba jeszcze się zmobilizować, żeby wstać, otworzyć lodówkę i zjeść. W pracy ze mną będziemy wstawać i otwierać lodówkę. I to nie jedną!

pl_PLPolski